MATERO CERAMICZNE DIAMENT 350ML CZARNE Zobacz większe

MATERO CERAMICZNE DIAMENT 350ML CZARNE

Nowy produkt

Matero w kształcie diamentu

Więcej szczegółów

Wysyłka do 24 godzin

Dostawa już od 9,99 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier Fedex - przedpłata (przelew bankowy lub błyskawiczny) Kurier Fedex - przedpłata (przelew bankowy lub błyskawiczny) Następny dzień roboczy od wysyłki Za darmo!
Kurier Fedex - pobranie (płatność przy odbiorze) Kurier Fedex - pobranie (płatność przy odbiorze) Następny dzień roboczy od wysyłki Za darmo!
Paczkomaty - przedpłata (przelew bankowy lub błyskawiczny) Paczkomaty - przedpłata (przelew bankowy lub błyskawiczny) Następny dzień roboczy od wysyłki Za darmo!
Paczkomat - pobranie (płatność przy odbiorze) Paczkomat - pobranie (płatność przy odbiorze) Następny dzień roboczy od wysyłki Za darmo!

21,99 zł brutto

  • 350 ml

Więcej informacji

Matero ceramiczne, Diament, 350ml, czarne - cieszy oko i zachwyca. Wykończeniem, nietuzinkowym wyglądem i głębią połyskującej czerni. Istne Ferrari w świecie matero. Gwarantujemy, że jest wielu, którzy po pierwszym spojrzeniu, zakochali się bez granic. Wykonane z ceramiki naczynko, ma pojemność 350 ml, a kształtem przypomina drogocenny kamień. Napis na jego wnętrzu dodaje elegancji, dopełniając jego przeznaczenia. Wygodne w korzystaniu, nie wymaga od jego posiadacza szczególnych zabiegów. Wystarczy regularne mycie i diament zawsze będzie lśnił swoim drapieżnym pięknem.