WSZYSTKIE YERBA MATE

W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Ciebie Yerba Mate od tak znamienitych dostawców jak Rosamonte, Amanda, Verde Mate czy Pajarito. Wiemy także, od zaufanych duchów przodków, że wciąż wahasz się przed wybraniem tej jedynej i najlepszej. Bez obaw - doradzimy, aby Twoje kubki smakowe oszalały z zachwytu. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze Ye...

W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Ciebie Yerba Mate od tak znamienitych dostawców jak Rosamonte, Amanda, Verde Mate czy Pajarito. Wiemy także, od zaufanych duchów przodków, że wciąż wahasz się przed wybraniem tej jedynej i najlepszej. Bez obaw - doradzimy, aby Twoje kubki smakowe oszalały z zachwytu. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze Yerba Mate:

  • Pajarito Elaborada
  • CBSe Energia Guarana
  • Guarani Energia con Guarana
  • Pajarito Menta Limon
  • Verde Mate Green Energia Guarana
Yerba Mate to najczęściej suszone i zmielone liście oraz patyczki ostrokrzewu paragwajskiego, które służą do sporządzania naparu. Napar ten jest szczególnie popularny w krajach Ameryki Łacińskiej. Jest nieodłącznym elementem kultury tamtego regionu. Yerba Mate jest tam tak popularna jak u nas herbata.

Nasza ekipa zaprasza Cię w odległe zakamarki dżungli Ameryki Południowej!

Będzie parno, duszno, ale bez wątpienia uznasz, że jest to podróż Twojego życia. Najlepsze jest w niej to, że jest na wyciągnięcie ręki.

Za każdym razem, kiedy poczujesz potrzebę, wystarczy otworzyć szafkę i wyjąć opakowanie yerba mate. Weź głęboki wdech, wsyp, nalej zimnej/gorącej wody, odczekaj… i tak, jesteś już na miejscu!

Duży wybór Yerba Mate

Stawiamy na wolność i swobodę Twojego wyboru. Chcemy, aby wachlarz smaków i właściwości był zróżnicowany i według potrzeb, jakie aktualnie są dla Ciebie ważne. Dlatego stale rozszerzamy asortyment, abyś mógł/mogła cieszyć się yerbą przy każdej okazji swojego życia.

Yerba Mate z dodatkami

Ziołowe mieszanki, pełne soczystych owoców lub kwiatów, a także magicznych i leczniczych dodatków to nasza specjalność. Goryczkowe, słodkawe lub o intensywnym zapachu czy działaniu miłosnym - znajdziemy bez problemu.


Każda mate jest oddzielną historią, którą zespół Yerba Planet chcę Ci opowiedzieć.Więcej

WSZYSTKIE YERBA MATE Jest 139 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 139 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 139 elementów